Jepet me qera apartament 1+1 prane Kristal Center Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

250 €
KODI: 0047
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Kristal Center te rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje mobilim modern .

 

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare