Jepet me qera apartament 1+1 te Bulevardi Zogu I Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

300 €
Qera
KODI: 0089
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar perballe Ministrise se Drejtesise . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 65m2 . Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare