Jepet me qera apartament 1+1 te Don Bosko

250 €
Qera
KODI:0062
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
1
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te Don Bosko . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme . Mobilimi eshte i gjithi i ri i pa perdorur me pare .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare