Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1

300 €
Qera
KODI:0066
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1 . Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme .

 

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare