Jepet me qera apartament 1+1 te liqeni i thatë Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

215 €
Qera
KODI:0047
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te liqeni i thatë . Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te aksesueshme .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare