Jepet me qera apartament 1+1 te Lulishtja te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

330 €
KODI: 0097
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
63
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te mira te tiranes . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te lulishtja e komunes se parisit ne nje pallat te ri me ashensor buze rruges kryesore dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume informacione , na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare