Jepet me qera apartament 1+1 te pallatet Çabej Yzberisht / Kombinat

200 €
KODI: 0115
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
55
Kati
6
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te pallatet Çabej , drejtimi lindje dhe veri, 55 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire . Per nje vizite ne prone , na kontaktoni ! www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin