Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri Ministria e Jashtme / Pazari i Ri / Shkolla e Kuqe

250 €
KODI: 0049
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Pazarit te Ri te Optika Roma , apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit dhe eshte i mobiluar .

Per me shume informacione na kontaktoni !

 

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin