Jepet me qera apartament 1+1 te Stacioni i Trenit Stacioni i Trenit / Rruga e Dibres

250 €
Qera
KODI: 0041
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
48
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane BKT te stacioni i Trenit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , i mobiluar me kushte bashkekohore dhe eshte i paisur me kondicioner .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare