Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori. Rruga e Kavajës

300 €
Qera
KODI:364
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
6
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori,pas hotel Mondial.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalisht i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme