Jepet me Qera apartament 1+1 tek Harry Fulz Don Bosko

287 €
Qera
KODI: 0086
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
56
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera nje apartament prane Shkolles Harry Fulz , tek rruga Panorama. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me nje siperfaqe prej 56 m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar perkatesisht nga nje dhome ndenjeje, dhume gjumi ,1 banjo, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket si lavatrice, kondicioner, frigorifer dhe te gjitha elektroshtepiaket qe duhen ne kuzhine. Pallati eshte me ashensor.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare