Jepet me qera apartament 1+1 tek Ish Parku i Autobuzave Rruga e Kavajës

350 €
Dhënë me qera
KODI:155
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
75
Kati
6
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Ish Parku i Autobuzave.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i kompletuar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme