Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

400 €
KODI: 0089
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
103
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore te Komuna e Parisit prane Lulishtes . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 103 m2 .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare