Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar te Lulishtja e Komunes se Parisit

350 €
KODI: 0095
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
105
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor , ka nje siperfaqe prej 105m2 , me 2 banjo dhe eshte totalisht i mobiluar .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare