Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko Don Bosko

250 €
Qera
KODI:362
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
86
Kati
5
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko,prane kishes katolike.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe jepet i mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme