Jepet me qera apartament 2+1 ne Komunen e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

500 €
Qera
KODI:222
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone+2 tualete ne Komunen e Parisit,afer ish New York.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme