Jepet me qera apartament 2+1 ne Myslym Shyri Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

350 €
Qera
KODI:278
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
5
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Myslym Shyri, tek karburanti. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme