Jepet me qera apartament 2+1 ne Selite te Vogel Selite / Rr. Irfan Tomini

250 €
KODI:345
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Selite te Vogel,tek ish dyqanet e vjetra.Apartamenti ndodhet ne kati ne 2 te nje ndertese 3 kateshe dhe jepet i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme