Jepet me qera apartament 2+1 perballe ish-ekspozites Vasil Shanto

300 €
KODI:291
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 perballe ish-ekspozites. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i mobiluar, ka 2 kondicionere.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme