Jepet me qera apartament 2+1 perballe Vizion Plus Don Bosko

250 €
Qera
KODI:347
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 perballe Vizion Plus.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme