Jepet me qera apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Blloku / Stadiumi Dinamo

298 €
Qera
KODI:295
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet bosh.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme