Jepet me qera apartament 2+1 prane Kafe Romes Blloku / Stadiumi Dinamo

450 €
KODI:275
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kafe Romes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me ashensor dhe eshte i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme