Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni i Thate

300 €
KODI: 0067
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
87
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Eduart Mano . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor , ka nje mobilim modern dhe eshte i shtruar me parket . Apartamenti eshte i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per nje qendrim sa me komod .

 

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare