Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

287 €
KODI: 0081
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
1
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me Qera 2+1 me nje siperfaqe prej 110 m2 tek Myslym Shyri . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me kushte shume te mira. Perbehet nga nje sallon ndenjeje , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe nje banjo.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare