Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

300 €
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
80
Kati
5
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1 te Myslym Shyri . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe eshte pjeserisht i mobiluar.Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin