Jepet me qera apartament 2+1 tek Hoxha Tahsim Ministria e Jashtme / Pazari i Ri / Shkolla e Kuqe

350 €
Dhënë me qera
KODI:133
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
5
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Hoxha Tahsim.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte totalisht i mobiluar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme