Jepet me qera apartament 2+1 tek ish fusha aviacionit Rruga e Kavajës

300 €
Qera
KODI:366
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
85
Kati
5
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish fusha aviacionit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme