Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopeshti Zoologjik Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

419 €
Dhënë me qera
KODI: 134
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
96
Kati
4
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopeshti Zoologjik.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshe totalisht i mobiluar me paisje te reja.

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu