Jepet me qera apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta Rruga e Kavajës

300 €
Qera
KODI:348
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Irfan Tomini.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit me shigjeta dhe jepet i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme