Jepet me qera apartament 2+1 tek Siri Kodra Stacioni i Trenit / Rruga e Dibres

200 €
Qera
KODI:354
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
87
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Siri Kodra.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe jepet i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme