Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen Hoxha Tahsim Ministria e Jashtme / Pazari i Ri / Shkolla e Kuqe

350 €
Qera
KODI:362
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
150
Kati
3
Dhoma Gjumi
3
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen Hoxha Tahsim,prane bar Oslos.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje,ambjent gatimi ,sallon ,3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 4 kateshe.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te favorizuara te Tiranes ku te ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme