Jepet me qera apartament 3+1 prane Ministrise se Mbrojtjes. Spitali QSUT / Xhamlliku / Kinostudio

350 €
Qera
KODI:384
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
150
Kati
3
Dhoma Gjumi
3
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament dublex 3+1 ne rrugen e Dibres,prane ministrise se Mbrojtjes.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje,ambjent gatimi ,sallon ,3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 3 ballkon .Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te favorizuara te Tiranes ku te ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme