Jepet me qera nje apartament 2+1 tek Eleonora, Kodra e Diellit. Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

250 €
Qera
KODI:276
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
114
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera nje apartament 2+1 tek Eleonora, Kodra e Diellit.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i pamobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme