Jepet me qera Restorant te Rruga e Durresit Rruga e Durresit / Zogu i Zi

2,000 €
Qera
KODI: 1098
Kategoria e Pronës: Dyqane
Sipërfaqja (M 2)
157

Përshkrimi

Jepet me qera Restorant me prodhime deti, sip., 157 M2, e kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrige, e gatshme per pune, kuzhina e kompletuar totalisht me kushte bashkohore.

 

Per me shume informacion , na kontaktoni !

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Mikael Lako

Konsulent i Pasurive të Patundshme
Numri i Kontaktit
+355 674712470