Jepet me Qera te Ali Demi Ali Demi / Tregu Elektrik

500 €
Qera
KODI:0027
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
140
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me Qera apartament 2+1 ne Ali Dem tek Fushat e Sportit. Apartamenti eshte 140 m2 dhe eshte plostesisht i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin