Jepet me qera zyre 3+1 ne Bllok Blloku / Stadiumi Dinamo

500 €
KODI: 1089
Kategoria e Pronës: Zyra
Sipërfaqja (M 2)
95
Kati
3
Dhoma Gjumi
3
Tualete
1

Përshkrimi

Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.Siperfaqja totale 95 m2 3 dhoma te medha + 1 ambjent te madhe ku ndodhet dhe kuzhina 1 ballkon 1 tualet., 95 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 kondicioner .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin