View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes Rruga e Kavajës
77,000 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 100 M 2 Land Size - 100 M 2

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes,pas qendres Globe.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i pajisur me hipoteke.Totalisht i mobiluar.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 2+1 prane Fakultetit Ekonomik tek rruga e Elbasanit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 e nje pallati te ri me ashensor.Eshte i pajisur me hipoteke.   www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Orion tek rruga Aleksander Mojsiu.Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe eshte totalisht e kompletuar.Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te mira te tiranes . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te lulishtja e komunes se parisit ne nje pallat te ri me ashensor buze rruges kryesore dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume informacione , na kontaktoni !

Shiko Detajet

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor , ka nje siperfaqe prej 105m2 , me 2 banjo dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet