View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te rruga Bill Klinton . Apartamenti ka nje mobilim modern dhe te per komod ne nje pallat te ri me ashensor . Per me shume informacion , na kontaktoni ! www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore te Komuna e Parisit prane Lulishtes . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 103 m2 . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar perballe Ministrise se Drejtesise . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 65m2 . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me Qera apartament 1+1 tek Harry Fulz Don Bosko
287 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 56 M 2 Land Size - 56 M 2

Jepet me qera nje apartament prane Shkolles Harry Fulz , tek rruga Panorama. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me nje siperfaqe prej 56 m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar perkatesisht nga nje dhome ndenjeje, dhume gjumi ,1 banjo, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket si lavatrice, kondicioner, frigorifer dhe te gjitha elektroshtepiaket qe duhen ne kuzhine. Pallati eshte me ashensor.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me me qera 1+1 tek Kopshti Zoologjik tek Rr. Eduard Mano. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit me nje siperfaqe prej 60 m2. Ky apartament perbehet nga nje sallon ndenjeje, ambjent gatimi , dhome gjumi , banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera tek liqeni i thate apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, me pamje nga liqeni ,me nje siperfaqe prej 98 M2 ne katin e 4 nje pallati prane Veneto Bank , 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet