View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me Qera 2+1 me nje siperfaqe prej 110 m2 tek Myslym Shyri . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me kushte shume te mira. Perbehet nga nje sallon ndenjeje , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe nje banjo.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Shitet apartament 2+1 Irfan Tomini Selite / Rr. Irfan Tomini
87,000 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 103 M 2 Land Size - 103 M 2

Shitet nje apartament me nje siperfaqe prej 103 m2 prane ish stacionit te Tiranes se Re tek Rr. Irfan Tomini. Apartamenti eshte 2+1 dhe eshte plotesisht i rikonstruktuar me punime shume cilesore, plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore e i pajisur me hipoteke.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 1+1 i mobiluar me kushte bashkekohore , me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe i paisur me hidromasazh ne zonen e Myslym Shyrit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues dhe eshte i paisur me dokumenta pronesie . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore , me 2 kondicionere , te kompleksi Halili . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit ne pallat te ri me ashensor . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet e qera nje ambient prej 16 m2 per zyre , prane stadiumit Dinamo , ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme . Ambjenti eshte pjese e nje grupi zyrash , qe kane nje korridor dhe tualet te perbashket . Zyrat e tjera jane perkatesisht zyre Avokatie dhe nje zyre Permbarimi .   Per me shume info , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1
300 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 65 M 2 Land Size - 65 M 2

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1 . Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme .   Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet