View:
Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko. Don Bosko
300 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 65 M 2 Land Size - 65 M 2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Ish Bllokut.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera pjese vile 1+1 pas Ambasades Amerikane,prane shkolles Osman Myderizi.Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Jordan Misja,ne kompleksin Agibes.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 100m mbi Shkollen e Kuqe,ne rrugen Qemal Stafa.Apatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe ,me oborr dhe hyrje me vehte dh jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet