View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri.Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,i shktuar me parket. Per me shume informacion na kontaktoni. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 perballe Vizion Plus.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 ne Selite te Vogel,tek ish dyqanet e vjetra.Apartamenti ndodhet ne kati ne 2 te nje ndertese 3 kateshe dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet