View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear
Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni i Thate
300 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 87 M 2 Land Size - 87 M 2

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Eduart Mano . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor , ka nje mobilim modern dhe eshte i shtruar me parket . Apartamenti eshte i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per nje qendrim sa me komod .   Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me qera apartament 1+1 te Don Bosko
250 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 60 M 2 Land Size - 60 M 2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te Don Bosko . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme . Mobilimi eshte i gjithi i ri i pa perdorur me pare . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha paisjet elektroshtepiake , prane Eleonores te Kodra e Diellit . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor .   Per me shume informacione na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Shitet Apartament Duplex tek zona e Don Boskos Don Bosko
96,900 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 145 M 2 Land Size - 145 M 2

Shitet Duplex tek Don Bosko prane Dental Turk. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati . Apartamenti ka 4 dhoma , 1 banjo dhe nje sallon me aneks si dhe apartamenti eshte i pajisur me panele diellore . Pallati nuk ka ashensor .   Per me shume informacione , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht ne nje pallat te ri me ashensor prane Eko Market. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 , me 2 ballkone dhe eshte i mobiluar .   Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit pranë Kopshtit Botanik në rrugën Xhon Kenedi . Apartamenti ka 2 banjo , 2 ballkone , 2 dhoma gjumi dhe nje sallon me aneks .   Per me shume informacione na kontaktoni !   www.Halilaj.al    

Shiko Detajet