View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear
Shitet apartament 1+1 ne Fresk Fresku / Linzë
45,000 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 70 M 2 Land Size - 70 M 2

Shitet apartament 1+1 ne Fresk,tek pallatet lugano .Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar.Disponon certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit.Apartaenti ndodhet ne kati ne 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalishti i mobiluar .Eshte ne proces legalizimi. www.halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko. Don Bosko
300 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 65 M 2 Land Size - 65 M 2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Ish Bllokut.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera pjese vile 1+1 pas Ambasades Amerikane,prane shkolles Osman Myderizi.Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet