View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Jordan Misja,ne kompleksin Agibes.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 100m mbi Shkollen e Kuqe,ne rrugen Qemal Stafa.Apatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe ,me oborr dhe hyrje me vehte dh jepet i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera 2+1e mobiluar, 82 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire. www.halilaj.al

Shiko Detajet
Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Yzberisht / Kombinat
77,380 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 146 M 2 Land Size - 146 M 2

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame,ne rrugen Thoma Koxhaj.Apartamenti ndodhet ne katin e 8(te fundit) ne formen e nje papagingoje te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne sallon ndenje,2 dhoma gjumi+garderobe,verande dhe ballkon.Cmimi:530euro/m2. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re,ne kompleksin Romario.Apartamenti ndodhet ne kati ne 6 te nje pallati te ri me ashensor.Jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hoxha Tahsim,ngjitur me shkollen Kongresi i Lushnjes.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.Jepet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe disponon certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet