View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 1+1 prane Kristal Center te rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje mobilim modern .     www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 prane Globe . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume info na kontaktoni .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 prane Big Market siper Kristal Center . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe eshte pjeserisht i mobiluar .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 prane BKT te stacioni i Trenit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , i mobiluar me kushte bashkekohore dhe eshte i paisur me kondicioner .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me qera 1+1 te Rr.Bill Klinton
250 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 67 M 2 Land Size - 67 M 2

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje mobilim shume te mire .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet