View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo te shkolla Edith Durham . Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i mobiluar .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera 1+1 te Rr.Fortuzi prane Concord Center . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera 1+1 ne Bllok prane restorant Juvenilja . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 11 te banimit .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje vile private ne Selite . Apartamenti ka shkalle më vete dhe eshte totalisht i mobiluar . Lirohet pas dates 28 Gusht .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet 1+1 me qera te rruga Siri Kodra prane ish punishtes se pastave . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 , me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar prane Stadiumit Dinamo pas shkolles Edit’h Durham . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i mobiluar totalisht . Çmimi eshte i diskutueshem .   www.Halilaj.al

Shiko Detajet