View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear
Jepet me qera apartament 3+1 ne Laprake Laprakë
299 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 160 M 2 Land Size - 160 M 2

Jepet me qera apartament 3+1 ne Laprake,tek pallati i KMY.Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 prane gjimnazit Besnik Sykja,perballe UET.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Muhamet Gjollesha,mbrapa Neranxit.Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati ekzistues.Eshte totalisht i mobiluar,i shtruar me parket dhe i pajisur me panel diellor. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku,perballe karburant Kastratit.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues,eshte i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet