Shitet apartament 1+1 i mobiluar te Myslym Shyri Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

78,000 €
Shitje
KODI: 0079
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 i mobiluar me kushte bashkekohore , me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe i paisur me hidromasazh ne zonen e Myslym Shyrit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues dhe eshte i paisur me dokumenta pronesie .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare