Shitet apartament 1+1 ne Kombinat Yzberisht / Kombinat

36,000 €
Shitje
KODI:250
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
48
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet nje Apartament 1+1 ne nje zone te mire te kombinatit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte pjeserisht i mobiluar. Gjendja: e rkonstrukturuar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme