Shitet apartament 1+1 te pallatet Çabej Yzberisht / Kombinat

48,000 €
KODI: 00011
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
64
Kati
5
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame te pallatet Çabej . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i paisur me hipoteke . Shitet i mobiluar . Per me shume info na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare