Shitet apartament 1+1 tek Xhamliku Spitali QSUT / Xhamlliku / Kinostudio

50,000 €
Shitje
KODI:217
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
52
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Xhamliku.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte e rregulluar totalisht me kushte bashkekohore.Disponon certifikate pronesie.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme