Shitet apartament 2+1 Irfan Tomini Selite / Rr. Irfan Tomini

87,000 €
Shitje
KODI: 0080
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
103
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Shitet nje apartament me nje siperfaqe prej 103 m2 prane ish stacionit te Tiranes se Re tek Rr. Irfan Tomini. Apartamenti eshte 2+1 dhe eshte plotesisht i rikonstruktuar me punime shume cilesore, plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore e i pajisur me hipoteke.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare